ساندویچ پانل شیراز

ساندویچ پانل شیراز

نمایندگی ساندویچ پانل در شیراز

یکی دیگر از شهرهایی که در آن ساندویچ پانل عرضه و اجرا می گردد، شهر شیراز است. منظور از ساندویچ پانل در شیراز همین پانل های پیش ساخته است که پیش از این به توضیح مفصل و جامع آن پرداخته ایم. ساندویچ پانل محصول نوینی در صنعت ساخت و ساز می باشد که امروزه به کار بردن آن بسیار مفید و پر بازده می باشد.

ساندویچ پانل در شیراز در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از مصالح سنتی را تا حد زیادی محو می نماید. استفاده از مواد جانبی در پانل های پیش ساخته برخلاف مصالح سنتی بسیار محدود می باشد. ساختار ساندویچ پانل یک ساختار سه لایه می باشد که دولایه ورق فلزی پیرامون یک لایه عایق قرار گرفته است. لایه عایق استفاده شده از جنس پلی یوتان می باشد و در برابر سرما و گرما عایق می باشد.

ساندویچ پانل سقفی شیراز

یکی از انواع ساندویچ پانل، ساندویچ پانل سقفی در شیراز می باشد که همان طور که از نام آن مشخص است، در سقف سازه ها به کار برده می شود و در صنایع مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پانل دیواری شیراز

یکی از محصولات فروش و عرضه در شیراز، ساندویچ پانل دیواری در شیراز می باشد که بیشتر در دیوار سازه ها از این پانل های پیش ساخته استفاده می گردد. جنس ورقی که در این نوع از ساندویچ پانل مورد استفاده قرار می گیرد موادی مانند آلوزینک و گالوانیزه هست. فوم عایق میانی را نیز پلی یورتان ، پلی استایرن و سایر مواد عایقی تشکیل می دهند.

ساندویچ پانل شیراز دست دوم

همان طور که از نام آن پیداست، ساندویچ پانل دست دوم یعنی پانل پیش ساخته ای که قبلا مورد استفاده قرار گرفته و برای کاهش هزینه ها از ساندویچ پانل های دست دوم استفاده می کنند. البته در خرید این پانل های دست دوم باید بسیار دقت نمود. چرا که این صرفه جویی در هزینه اگر در انتخاب به درستی دقت نشود ممکن است شما را متحمل هزینه های بسیاری نماید.
ساندویچ پانل ها قابلیت جا یه جایی دارند و می شود در جایی دیگر استفاده کرد و قابلیت نصب و استفاده مجدد را دارند. پیچ و مهره از مهمترین ابزارهای متصل کردن پانل ها می باشد
یکی از ویژگی های پانل ها، سازگاری با محیط زیست است که قابلیت بازیافت دارند و کمترین مشکلی را برای محیط زیست ایجاد می کنند

فروش ساندویچ پانل در شیراز

در هر شهری شهرک های صنعتی بسیاری وجود دارند که نبض اقتصادی آن شهر را در دست دارند. شهرک صنعتی آب باریک یکی از این شهرک های شهر شیراز است که نقش مهمی در صنعت استان ایفا میکند فروش ساندویچ پانل در شیراز در این شهرک های صنعتی بسیار حائز اهمیت است.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در شیراز

با توجه به نوسانات بازار و استفاده از ساندویچ پانل در شیراز در صنایع مختلف، از مواد متفاوتی در ساخت این محصول استفاده می شود که خود باعث تغییر قیمت آن می شود. به همین خاطر برای اطلاع از آخرین قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در شیراز با شماره 09134545625 تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *